Vyšší připojení k elektrické síti

Vyšší připojení k elektrické síti

V důsledku energetické transformace již není vždy zaručeno, že bude k dispozici dostatečná kapacita sítě, aby uspokojila požadovaný výkon. Poptávka po energii je vysoká, částečně kvůli elektrifikaci dopravy a odchodu od plynu. V důsledku této vysoké poptávky je stále běžnější, že stávající infrastruktura nedokáže dodávat požadovanou energii. Tento jev je znám jako přetížení sítě a je rychle rostoucím problémem v Nizozemsku. Rozšíření infrastruktury je nezbytné pro řešení tohoto problému, ale jedná se o proces, který může trvat několik let. Není to tedy ideální řešení pro krátkodobý horizont.

Nicméně, naštěstí existuje řešení, které lze okamžitě implementovat. Použitím systému pro ukládání energie můžete rychle a udržitelně zvýšit kapacitu elektrického připojení. Tento systém na bázi baterií vám umožní vytvořit energetický buffer, který může dodávat energii během období vysoké poptávky, kdy je elektrické připojení nedostatečné.

  • Udržitelné a úsporné řešení
  • Vytvoření vlastního energetického bufferu
  • Předcházejte přetížení sítě s vlastním systémem pro ukládání energie
  • Zvýšení kapacity elektrického připojení pomocí baterie

Od roku 2022 má více než polovina Nizozemska zkušenost s (ohlášeným) přetížením pro přívod energie do sítě. Tento problém bude v příštích letech dále růst a nakonec se stane závažným problémem. Buďte připraveni na budoucnost a předejděte přetížení sítě tím, že si vyberete baterii od společnosti Nedelko.

Kontaktujte nás

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech