Atkore Flexicon

Flexicon vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních ochranných hadic a  fitinků pro elektrické rozvody a  kabeláže. Kompletní řada výrobků obsahuje ochranné hadice z kovu, kovu s plastovým povrchem a celoplastové provedení. Navíc jsou výrobky k dispozici v různých stupních kvality, včetně materiálů odolných proti UV záření a bezhalogenových materiálů zpomalujících hoření.


Kromě ohebného vedení je k dispozici také široká škála fitinků v následujícím materiálovém provedení:

• celoplast

• poniklovaná měď

• nerezová ocel 316

Fitinky jsou dostupné jak s PG, tak s metrickým závitem v přímém i úhlovém provedení. Celoplastové ochranné hadice a příslušné fitinky mohou být dodávány v šedé i černé barvě. K dispozici jsou také ochranné hadice a koncovky s certifikacemi UL/CSA.

 

Doplňující sortiment zahrnuje také: hadicové klipy, redukce, těsnicí kroužky, pojistné matice a montážní nářadí. Stručně řečeno, program Flexicon nabízí řadu řešení, pokud jde o ochranu kabelů a vodičů s velmi snadnou instalací. Výrobky Flexicon je možné využít v různých oblastech od konstrukcí strojů, průmyslových robotů, až po konstrukce v automobilovém, drážním a vojenském průmyslu.

Jako odborník společnosti Flexicon vám pomůžeme najít řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Atkore Flexicon
Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte jednoho z našich specialistů

Volat +420 222 563 003
Objednejte si Objednávka

Renata Jurjevic

Obdobná produktová řada

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Vhodné oblasti použití