Brady

Nedelko je váš autorizovaný prodejce Brady již mnoho let! Díky rozsáhlému sortimentu Brady můžeme nabídnout správné řešení pro každou aplikaci. Dodáváme širokou škálu tiskových štítků, etiket a tiskových pásek přímo ze skladu pro rychlé dodání zboží.


Zobrazit sortiment Brady


Díky široké škále dostupných materiálů a tiskáren Brady můžeme vždy našim zákazníkům pomáhat najít ideální řešení identifikace. Pro všechny typy identifikací má společnost Nedelko řešení prostřednictvím tiskárnen štítků Brady s vysoce kvalitními etiketami.


Objevte produkty značky Brady:

·         Bezpečnostní značení

·         Lockout /Tagout

·         Štítky a vysačky

·         Značení potrubí

·         Tiskárny a software

·         Skladová identifikace

·         Značení vodičů a kabelových svazků

Bezpečnostní značení

Pokud se rozhodnete pro výběr bezpečnostního značení dle vlastního uvážení, máte k dispozici širokou škálu piktogramů a bezpečnostnostních značek. Piktogramy jsou dostupné v různých velikostech, designech a materiálech. Výrobní kvalita Brady zajišťuje, že i v těch nejnáročnějších podmínkách jsou piktogramy po letech stále čitelné a zachovají si barevnost.

Lockout/Tagout

Každý rok dojde během oprav a údržby systémů a výrobních strojů k mnoha zraněním nebo dokonce úmrtím pracovníků. Mnoho těchto nehod je důsledkem neočekávaného spuštění zdroje energie během probíhající údržby. Systém Lockou/Tagout (neboli LoTo) je efektivní řešení, jak předejít tragédii.

Štítky a vysačky

Společnost Nedelko má od společnosti Brady kompletní identifikační řešení, pomocí kterého můžete zvýšit produktivitu, výkon a bezpečnost vaší výroby. Vytiskněte si vlastní štítky pomocí Brady tiskáren a použijte je například pro značení vodičů, kabelů nebo desek plošných spojů. Můžete také použít předtištěné štítky, pro sdělení důležitých bezpečnostních nebo obecných firemních zpráv.

 

Značení potrubí

Potrubí, které není označeno nebo je označeno neadekvátně, představuje skutečné nebezpečí! Neznalost toho, co potrubí obsahuje, může mít závažný dopad na zaměstnance i vybavení. Ušetřete peníze! Investicí do kvalitního, zřetelného značení potrubí se můžete vyhnout  pozdějším vyšším výdajům! Ušetřete čas! Dobré a zřetelné značení potrubí zaručuje lepší  porozumění stavbě. Navíc také umožní efektivnější údržbu, zabrání zbytečnému hledání a navíc znatelně sníží riziko nehod či omylů.


Tiskárny a software

Průmyslové tiskárny značky Brady s intuitivním ovládáním vám nabízejí spoustu funkcí. Inteligentní tiskárna vytvoří vaše štítky okamžitě, kdykoli a kdykoliv budete chtít, a to i z různých průmyslově odolných materiálů. Bez ohledu na to, zda se jedná o bezpečnostní piktogramy, kódování potrubí, štítky čárových kódů nebo obecnou identifikaci, jsou tiskárny Brady navrženy tak, aby poskytovaly co nejvíce funkcí a zároveň si zachovali snadné použití.

Skladová identifikace

Každý znalý odborník ví, že dobré značení skladů se vyplatí. Nyní můžete také využít našich dlouholetých zkušeností a nabídky širokého sortimentu produktů pro značení vašeho skladu.
Rozhodujete se mezi čárovými kódy nebo tradičním značením? Chcete přenosné magnetické štítky nebo trvalé samolepící značení? Po konzultaci s vámi najdeme společně nejvhodnější řešení pro identifikaci Vašeho logistického centra pomocí produktů Brady.


Značení vodičů a kabelových svazků

Vysoce kvalitní produkty značky Brady, štítky, etikety, smršťovací bužírky a praporky vám umožňují vytvořit jasnou, přehlednou a odolnou identifikaci pro široké použití pro značení kabelů a vodičů. Nabízíme širokou škálu velikostí a materiálů. Samolepící štítky, smrštitelné bužírky, štítky a praporky jsou ideální pro značení vodičů a kabelů a mohou být vytištěny jednou z našich tiskáren štítků.

Naši odborníci Vám rádi pomohou najít správné a efektivní řešení identifikace pro oblast vašeho působení.

Brady
Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Příslušná oblast použití