Lockout Tagout

Díky balíčku Lockout Tagout od společnosti Brady lze předcházet nehodám. Každý rok se tisíce pracovníků zraní, ať už smrtelně nebo jinak, při opravách a údržbě zařízení, průmyslových elektrických nástrojů a strojů. Mnoho nehod je způsobeno nedostatečným blokováním zdrojů energie. Lockout Tagout je způsob, jak zabránit neočekávanému uvolnění energie.

Všechny kategorie

Postup Lockout Tagout Bezpečnost na pracovišti je k nezaplacení. V profesích, kde se denně manipuluje s těžkými elektrickými zařízeními a stroji, může rychle dojít k nehodě nebo havárii. Taková nehoda má často vážné následky pro zaměstnance i samotnou firmu. Proto je velmi důležité zajistit co největší bezpečnost na pracovišti. Toho lze ve velmi mnoha případech dosáhnout pomocí bezpečnostních postupů Lockout Tagout. Pracovníci provádějící údržbu nebo opravy elektrických strojů jsou obecně vystaveni vysokému riziku. Při běžné kontrole mohou přijít do styku s vysokým napětím, pohyblivými součástmi nebo dokonce nebezpečnými látkami. Aby se předešlo možným nehodám, je třeba dodržovat určité postupy. Prostřednictvím systému Lockout Tagout, známého také jako LOTO, je to více než možné. Provádění Lockout TagoutPoužívání Lockout Tagout je součástí bezpečnostního postupu a je speciálně navrženo tak, aby chránilo zaměstnance před neočekávaným uvolněním energie při provádění údržby nebo oprav. Bezpečnostní postupy Lockout Tagout zahrnují použití bezpečnostních visacích zámků, mechanických zámků, elektrických zámků a bezpečnostních štítků.používáním postupů Lockout Tagout od společnosti Brady nebo Masterlock snižujete riziko pracovních úrazů. Tímto způsobem uzamknete zdroj energie a zabráníte jeho neočekávanému uvolnění. Kromě dobré prevence proti těmto průmyslovým nehodám může Lockout Tagout ušetřit čas při údržbě a čištění strojů.

Loto legislativa Z důvodu bezpečnosti a ochrany zdraví stanovila EU minimální požadavky na pracovníky, které musí pracovní zařízení splňovat. Tato opatření (evropská směrnice 89/655/EHS) musí zajistit, aby stroje používané v podniku byly pro pracovníky bezpečné a nemohly při práci ohrozit zdraví. Patří mezi ně Lockout Tagout. Americký předpis OSHA Nebezpečná energie pod kontrolou (LOTO) stanoví, že je nutné, aby zaměstnavatelé vytvořili program a používali postupy pro montáž vhodných blokovacích a označovacích zařízení na odpojovací spínače a pro jiné vyřazení strojů nebo zařízení z provozu, aby se zabránilo neočekávanému zapnutí, spuštění nebo uvolnění nahromaděné energie a zabránilo se tak zranění zaměstnanců. V organizaci, kde se pracuje s velkým množstvím nebezpečných strojů a zařízení, je proto nezbytný Lockout Tagout. Školení Lockout Tagout ToolboxBezpečná práce s Lockout Tagout není pouhé umístění visacího zámku nebo bezpečnostního štítku. Lockout Tagout je plánovaný bezpečnostní postup, který zahrnuje mnoho. Zaměstnanci k němu musí být vyškoleni, aby správně zvládli LOTO a všechny kritické situace, když nastanou. Společnost Nedelko jako spolehlivý specialista na Lockout Tagout nabízí takzvané školení v nástrojové skříni. Během tohoto školení se probírají pracovní situace, které přímo ovlivňují zdraví a osobní bezpečnost zaměstnanců. Vysvětlují se také různé produkty Lockout Tagout a veškeré problémy, které je třeba vzít v úvahu, aby bylo možné stroje a elektrické instalace zabezpečit před zahájením údržby. Práce s Lockout Tagoutem na vlastní pěstPokud se chystáte zahájit postup Lockout Tagout, chcete získat více informací o školení LOTO toolbox nebo potřebujete poradit, rádi se za vámi zastavíme. Naši zkušení specialisté vědí, který produkt LOTO můžete nasadit nejlépe a nejefektivněji. I když již naše produkty používáte, rádi vám poradíme, jak je můžete vylepšit. Lockout Tagout produkty od společnosti Nedelko jsou rychle dostupné, robustní, snadno použitelné a účinné!

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech