Identifikace

Nedelko je specialistou na označování a identifikaci! Nabízíme vhodné řešení pro každý typ potřeby označení a/nebo identifikace kabelů. Kromě štítků a tiskáren ProLabel nabízíme jako jeden z největších odborných prodejců Brady v Nizozemsku celý sortiment Brady. Máme také veškeré odborné znalosti v oblasti identifikace, štítků a tiskáren.

Potřeba identifikace V prostředí, kde se nachází mnoho elektrických zařízení nebo strojů, je potřeba identifikace vysoká. Je přece velmi důležité vědět, který kabel, šňůra nebo vodič patří ke kterému výrobku. V případě nouzové situace nebo jiných náročných okolností můžete ztratit mnoho času dohledáváním například kabelu, který nemá správnou identifikaci. Pokud zajistíte profesionální identifikaci, na první pohled zjistíte, který kabel patří ke které komponentě. Takto lze snadno dohledat závadu nebo poruchu, což šetří čas, peníze i stres.identifikační řešeníNedelko nabízí širokou škálu identifikačních řešení pro kabely, šňůry a další identifikační potřeby. Nabízíme například různé typy kódování vodičů a kabelů a také štítky a visačky, které zajišťují jasné a zřetelné kódování. Všechny tyto položky jsou k dispozici v různých velikostech, materiálech a typech a lze je také potisknout pomocí některé z našich tiskáren štítků.

Zejména pro průmysl a distribuční centra je k dispozici široká škála značení potrubí a označení skladů. Pro každou potřebu identifikace tak existuje vhodné řešení.tisk identifikačních štítkůNaše široká nabídka tiskáren štítků vám nabízí možnost snadno si identifikační řešení vytisknout sami. Tiskněte nejen štítky, visačky a kabelové kódy, ale také bezpečnostní piktogramy, štítky s čárovým kódem, kódování potrubí a další signalizaci. S naším sortimentem odolných a průmyslových etiketovacích materiálů lze splnit všechny potřeby v oblasti identifikace. Použijte některou z našich tiskáren štítků Brady, Dymo nebo ProLabel a vytiskněte vysoce kvalitní štítky během okamžiku. Ideální v kombinaci s naším softwarem. Začněte označovat a identifikovat s produkty Nedelko ještě dnes!

Osobní rada od specialisty na kódování?

Poradíme vám od výběru etiket až po instalaci softwaru a tiskárny a v případě potřeby i integraci s vaší stávající databází nebo systémem ERP.

Identifikační řešení Nedelko

Kompletní nabídka

Díky rozsáhlé nabídce štítků a tiskáren můžeme splnit všechny vaše požadavky týkající se identifikace.

Více než 30 let zkušeností

Díky více než třicetileté zkušenosti vám naši odborníci na identifikaci pomohou najít nejlepší řešení Vašeho značení.

Bezplatná instalace

Přejete si odborníka pro nastavení Vaší tiskárny? Žádný problém. Nabízíme pomoc s instalací našimi specialisty.

Skladová dostupnost

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky vám tedy mohou být obratem doručeny!

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech