Protiskluzové výrobky

S technologií ProGrip má Nedelko nejodolnější a nejuniverzálnější protiskluzové řešení z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny. Díky použití granulí oxidu hlinitého a jedinečnému složení a pracovní metodě nabízíme plně přizpůsobená řešení, která splňují nejvyšší standardy bezpečnosti podlah. Ne nadarmo poskytujeme na naše protiskluzová řešení 15letou záruku.

Protiskluzové výrobky

Bezpečnostní normy na pracovišti

Každý rok skončí miliony lidí na celém světě v nemocnici kvůli uklouznutí. Hlavní příčinou těchto nehod jsou kluzké povrchy způsobené chemikáliemi, vlhkostí a/nebo mastnotou. Zákon o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (3.11) stanoví další požadavky na pracoviště. Například plošina musí být bez nerovností a nebezpečných svahů. Dobrá podlaha by měla být co nejpevnější, stabilní a neklouzavá. Aby byla zajištěna tato protiskluznost, je požadována protiskluznost. Protiskluzová řešení společnosti ProGrip lze použít všude tam, kde číhá nebezpečí uklouznutí a kde je bezpečnost na prvním místě. protiskluzové aplikace

Protiskluzové materiály

Jsou vhodné pro mnoho aplikací. Vždyť v továrnách, firmách nebo jiných pracovních prostředích je spousta míst, kde může dojít k nehodě. Příkladem mohou být schody, žebříkové příčky, nakládací plochy, dopravníkové pásy, skladové podlahy, mřížové a šachovnicové podlahy.

Je třeba dbát na obecnou bezpečnost a bezpečnost personálu, zejména při práci s nebezpečnými stroji. Nedelko má správné řešení pro větší přilnavost a pozornost v každé situaci.

Protiskluzové materiály

Protiskluzové výrobky Nedelko jsou vyrobeny z polyesteru, vyztuženého skelnými vlákny doplněnými hliníkovým zrnem. Díky použití těchto vysoce kvalitních materiálů jsou protiskluzové výrobky nejen velmi pevné a odolné, ale také velmi lehké a snadno zpracovatelné. Protiskluzové výrobky se používají v nejnáročnějších podmínkách, například v potravinářském průmyslu, petrochemii a na moři.

Osobní rada od odborníka?

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech