Staňte se zákazníkem

Staňte se zákazníkem

Nedelko je rychle rostoucí partner a dodavatel elektrotechnických materiálů, osvětlení a bezpečnostních systémů, s více než 100 zaměstnanci a pobočkami v Nizozemsku, Belgii, Německu a České republice. Díky našemu jedinečnému osobnímu přístupu a fantastickému sortimentu jsme vytvořili portfolia zákazníků, na které jsme hrdí.

Chcete se seznámit s Nedelkem a stát se zákazníkem? Potom můžete vyplnit následující formulář a stát se zákazníkem. Nebo si přejete domluvit schůzku, abyste zjistili, co pro vás můžeme udělat? Domluvte si schůzku s jedním z našich specialistů a navštivte naší showroom. Zde představujeme nejnovější produkty a rádi vám povíme všechno o posledních trendech a nejnovějších technologických vývojích, abyste mohli udělat uvážené rozhodnutí při svém nákupu.

Důležité vědět: Nedelko B.V. je dovozce/distributor a z tohoto důvodu neprodáváme soukromým osobám.

Staňte se zákazníkem u Nedelko - Vyplňte nyní náš formulář!

 

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Proč Nedelko?

K DISPOZICI SKLADEM

Společnost Nedelko má na skladě velké množství produktů. Můžeme vám je tedy dodat mimořádně rychle! Takže je alespoň rychle obdržíte... což je příjemné.

ŠIROKÝ ROZSAH

Nabízíme široký sortiment více než 50 000 produktů. Neustále sledujeme poptávku na trhu a zajišťujeme, aby sortiment odpovídal vašim požadavkům.

ODBORNÉ ZNALOSTI

Společnost Nedelko má kvalifikované odborníky, kteří jsou vždy informováni o nejnovějším vývoji ve vašem oboru. Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Společnost Nedelko poskytuje řešení na míru pro různé skupiny výrobků. Nevyhýbáme se žádným výzvám. Náš technický servis vám odborně přizpůsobí požadovaný výrobek.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech