ProGrip

Pracovní úrazy způsobené skluzem často mohou být předejity pomocí protiskluzového produktu od ProGrip

Každý rok skončí miliony lidí v nemocnici kvůli pádu z důvodu skluzu. Kluzké podlahy a schody v důsledku vlhkosti, chemikálií nebo tuků jsou hlavní příčinou těchto nehod. Profesionální a revoluční protiskluzová řešení od ProGrip jsou řešením všech typů kluzkých povrchů.

Nedelko nabízí s ProGrip nejodolnější a nejvšestrannější protiskluzová řešení vyztužená skleněnými vlákny. Použitím korundových zrn a unikátní formule a postupu nabízíme plně na míru udělaná řešení, která splňují přísné normy v oblasti bezpečnosti podlahy. Není náhoda, že nabízíme 15letou záruku na naše protiskluzová řešení.

Naše produkty jsou používány v nejnáročnějších podmínkách, jako jsou potravinářský průmysl, offshore a ropný a plynárenský průmysl. Myslete na příklad na schodové stupně, ladder rungs a roštové a slzové podlahy, které jsou vybaveny protiskluzovým produktem ProGrip.

Pro místa, kde mechanické upevnění není možné, máme samo-lepicí a kapalné protiskluzové produkty. Pro každý povrch existuje protiskluzové řešení.

Díky mimořádně odolným protiskluzovým produktům od Nedelko je skluz věcí minulosti. Informace a vzorky jsou k dispozici na vyžádání.

ProGrip
Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Příslušná oblast použití