Master Lock

Master Lock je celosvětově uznáváný výrobce značkových odolných visacích zámků a bezpečnostních produktů. Od svého založení v roce 1921 usilovně pracovali na získání důvěry svých zákazníků tím, že splnily svůj slib kvality a trvanlivosti. V důsledku toho je Master Lock stále v popředí bezpečnostních zabezpečení. Jako největší světový výrobce a dodavatel visacích zámků je Master Lock stále motivován nadšením svých zakladatelů ve snaze poskytnout kvalitní výrobky s přidanou hodnotou ve stále se rozšiřujícím spektru bezpečnostních řešení.

Typy zámků

Kamkoli půjdete, můžete zajistit své věci pomocí zámků. Master Lock nabízí toto i další typy zabezpečení v největším sortimentu víceúčelových zámků, vhodných k uzamčení například skříní, stodol a bran. Vyrábí také kódové zámky s pevnými a nastavitelnými kódy, a to jak v módních barvách, tak v odolné mosazi. Společnost Master Lock také dodává nevodivé bezpečnostní zámky a laminované ocelové zámky. Bezpečnostní zámky jsou navrženy pro maximální bezpečnost a ochranu. Jsou ideální pro zavírání bran, garáží a rolet vitrín obchodů. Tyto vysoce kvalitní zámky jsou vyráběny z nerez mosazi a oceli.

Extrémní povětrnostní podmínky

Některé zámky jsou speciálně navrženy pro použití v extrémních povětrnostních podmínkách a jsou tak odolné proti korozi. Pro zahradní nářadí, brány nebo stodoly Vám nabízíme řadu nereznoucích kabelů a řetězů. Máme také zámky a kabely pro jízdní kola, motocykly a skútry. Závěsné a napínací popruhy hlavního zámku zajišťují zavazadla a náklad na jízdních kolách, střechách automobilů a přívěsech. Všechny tyto produkty jsou navrženy pro větší bezpečnost vašeho vozu a přívěsu. Master Lock také dodává trezory Access ™, skříně uzamykatelné na klíč nebo s číselným kódem.

Distributor značky Master Lock, naše společnost Nedelko, Vám poradí s objednávkou a výběrem vhodných produktů. Máme širokou škálu standardních visacích zámků, které jsou dodávány přímo ze skladu.

Master Lock
Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Příslušná oblast použití