ProGland

Společnost Nedelko spustila novou značku ProGland speciálně navrženou pro montážní firmy nebo výrobce elektrotechnických zařízení. Jedná se o kompletní řadu odolných kabelových průchodek pro trvalé a vodotěsné řešení průchodů pro všechny druhy kabelů.

 

ProGland

Pro-Gland je nejnovější obchodní značkou naší společnosti a specializuje se na kabelové průchodky a jejich příslušenství. Naši profesionálové pečlivě sestavili a zvolili jen ty nejkvalitnější produkty, které Vám poskytnou nejúčinnější řešení. Zavedení kabelů nebylo nikdy jednodušší. Samy si to vyzkoušejte.

 

Široký sortiment

Řada ProGland nabízí širokou škálu možností. Všechny součásti se snadno sestavují a jsou k dispozici v provedení z polyamidu, mosazi a nerezové oceli. Samozřejmě jsou k dispozici také v různých velikostech (metrické a PG). Do těžkého průmyslu též nabízíme kvalitní kabelové certifikované EX komponenty. Tyto průchodky jsou odolné proti výbuchu a dalším extrémním faktorům, při nichž je bezpečnost na prvním místě. Vedle známých kabelových průchodek nabízí společnost ProGland širokou škálu doplňků, jako jsou matice, kroužky adaptéru, zaslepené zátky, adaptéry a další.

 

Kabelové průchodky Frontfix

Nový Euro-Top FrontFix je unikátní koncepce kabelových průchodek, která eliminuje potřebu tradičních spojů se závitovým kováním nebo pojistnými maticemi. Speciální zajišťovací mechanismus značně zjednodušuje instalaci, což zaručuje úsporu času přibližně 70% ve srovnání s tradičními kabelovými průchodkami.

 

Kabelové průchodky Gerich

Značka Pro-Gland zařazuje do svého sortimentu také patentované kabelové průchodky Gerich. Tyto inovativní kabelové průchodky jsou jedinečné svým druhem, částečně proto, že nevyžadují otočnou matici. Průchodka může být namontována v jednom kroku, což vede nejen k úsporám času, ale i nákladů. Tento systém působí perfektně v jakémkoliv prostředí a poskytuje požadovaný výsledek za všech okolností.

 

Více informací

Pro případné dotazy, více informací nebo objednávku nášeho katalogu výrobků ProGland, volejte prosím na tel. +420 222 563 003 nebo kontaktujte svého prodejce. Naši profesionálové jsou připraveni zodpovědět Vaše dotazy a nabídnout vám nejlepší řešení na míru.

ProGland
Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte jednoho z našich specialistů

Volat +420 222 563 003
Objednejte si Objednávka

Renata Jurjevic

Obdobná produktová řada

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Vhodné oblasti použití