Absorpční materiál

Nedelko je vaším partnerem při ochraně před úniky a rozlitím, které ohrožují životní prostředí nebo bezpečnost. Chráníte zaměstnance nebo zařízení? Řešením jsou výrobky SPC! Můžete se spolehnout na naše sorbenty, které ochrání pracoviště před rozlitím, úkapy nebo úniky. Postavte se na něj, umístěte ho pod stroj nebo pracovní místo, vyčistěte s ním podlahu nebo ho použijte jako utěrku. Nezáleží na tom, jak naše materiály použijete, abyste získali a udrželi své pracoviště v bezpečí. Pro každou situaci a kapalinu existuje vhodný výrobek.

Všechny kategorie

Úniky látek nebezpečných pro životní prostředí Ať je člověk v dílně sebepečlivější, může dojít k nečekaným únikům látek nebezpečných pro životní prostředí. Ze strojů může unikat olej, v laboratoři se něco porouchá, v petrochemickém průmyslu odkapává ventil nebo v potravinářském průmyslu se porouchá nádoba. Když k tomu dojde, je třeba látky ohrožující životní prostředí okamžitě odstranit, aby se předešlo horším následkům.Odstraňování nebezpečných látekNedelko má širokou nabídku absorpčních materiálů vhodných pro mnoho aplikací. Existují absorbenty určené zejména pro chemikálie, které mají vysokou absorpční schopnost. Tyto ekologické výrobky jsou k dispozici v utěrkách, rolích, polštářích a hadicích. Nedelko má také absorpční materiál speciálně pro různé druhy olejů. Tyto absorpční materiály na oleje jsou označeny bílou barvou a pohlcují pouze olej. Ostatní kapaliny jsou odpuzovány. Pro univerzální použití např. chladicích kapalin, olejů a kapalin na bázi oleje, rozpouštědel, vody a kapalin na bázi vody má Nedelko šedý absorpční materiál.

Kde použijete který typ absorbéru? Pružné role, nazývané také SOC, se používají kolem znečištění;Utěrky se používají, když se znečištění šíří;Polštářky se používají na těžko přístupných místech, například v jámě nebo pod únikem;Barvy absorbérů odrážejí použití: zelená pro chemikálie, bílá pro oleje a šedá pro univerzální aplikace. Absorpční sady pro použitíAby bylo vše jednoduché a pohromadě, nabízí společnost Nedelko řadu standardních absorpčních sad. Tyto absorpční soupravy, známé také jako soupravy pro případ úniku nebo zásahové soupravy, se skládají z různých absorpčních materiálů a dalších položek pro rychlý zásah v případě nouze. Absorpční soupravy jsou k dispozici v pytlích, vozících, krabicích, kontejnerech, zásobnících a kadibudkách a obsahují buď univerzální absorpční materiály, absorpční materiály pouze na olej, nebo absorpční materiály odolné vůči chemikáliím.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech