Skladování energie z obnovitelných zdrojů

Poptávka po elektřině roste, ale díky udržitelným systémům skladování energie Nedelko budete mít energii vždy, když ji budete potřebovat. Vyrobenou energii uložte do baterií a ihned si užívejte nízkých nákladů na energii a vyššího výkonu ze sítě. To je ideální například pro vozový park nebo firemní park, ale také pro omezení špičkové spotřeby nebo pro vytvoření energetické rezervy. Ušetříte tak náklady a zároveň jste připraveni na budoucnost.

Potřeba skladování energie z obnovitelných zdrojů Potřeba skladovat elektrickou energii v bateriích nebo akumulátorech je v současné době větší než kdy jindy. Výroba energie, například pomocí solárních panelů nebo větrných turbín, je jedna věc, ale uchovávání energie je věc druhá. Faktem je, že poptávka po energii je stále vyšší a vyšší a stane se, že současná infrastruktura již nebude schopna tuto poptávku uspokojit. Pomocí systému udržitelného skladování energie zvýšíte kapacitu připojení k síti udržitelným a rychlým způsobem a zároveň vytvoříte rezervu. Energii tak budete mít vždy k dispozici, když ji budete potřebovat. aplikace Udržitelné skladování energieUdržitelné skladování energie má mnoho aplikací. Nejznámější aplikací je ukládání nebo vyrovnávací paměť pro vyrobenou energii. Tímto způsobem můžete vytvořit (dočasné) nabíjecí zařízení. Tímto způsobem lze zachytit špičkovou energii, což vede k úsporám ve špičkách nebo k odložené dodávce energie. Tím se ušetří vysoké náklady. Systém skladování energie může také fungovat jako dočasný zdroj energie, což umožňuje inteligentní využití energie. Díky tomu můžete zajistit kontinuitu provozu, aniž byste museli zřizovat znečišťující generátor. Uspořená zelená energie pak může sloužit jako nouzová dodávka.

Boj proti přetížení sítě pomocí udržitelného skladování energie Utváření energetického přechodu je dnes obtížné. Někdy je požadováno příliš mnoho energie, ale někdy je najednou vyrobeno příliš mnoho energie, kterou síť nedokáže zvládnout. Toto přetížení sítě, jak se mu říká, se také popisuje jako dopravní zácpa v zásobování sítě. Aby se přetížení vyřešilo, je třeba síť modernizovat, což však může trvat déle než rok. Řešení zde nabízí skladování energie z obnovitelných zdrojů. Tím, že veškerou vyrobenou energii uloží do baterií nebo akumulátorů, mohou ji v požadovaném čase vrátit do sítě. Tímto způsobem není třeba důsledně řešit infrastrukturu a máte k dispozici řešení, které lze realizovat okamžitě. Schopnosti udržitelného skladování energieUdržitelné skladování energie je velmi univerzální a lze jej použít v široké škále stávajících i nových aplikací. Systém udržitelného skladování energie Nedelko dokáže skladovat energii prakticky z jakéhokoli zdroje a lze jej realizovat prakticky kdekoli. Chcete získat více informací? Pak nás kontaktujte. Naši specialisté vám rádi poradí s ukládáním energie pro váš projekt.

Osobní rada od specialisty?

Jste připraveni udělat důležitý krok do budoucnosti skladování energie? Pak se obraťte přímo na nás. Naši specialisté vám rádi poradí s udržitelným skladováním energie pro váš projekt.

Duurzame energie opslag van Nedelko

Duurzame samenleving

Nedelko zet zich in voor een duurzame samenleving voor mens, dier en milieu. Ons energie opslagsysteem is groen, stil geurloos en stoot geen CO2 af.

Versnelling energietransitie

Nedelko draagt bij aan een versnelling van de energietransitie. Door gebruik van ons energie opslagsysteem is er te allen tijde energie beschikbaar.

Schone energieoplossing

Nedelko biedt een schone energieoplossing voor diverse toepassingen, zoals wagenparken, bouwplaatsen, bedrijven of evenementen.

Uitgebreide kennis

Onze specialisten beschikken over uitgebreide kennis van energieopslag en bieden deskundig en onafhankelijk advies, waarbij we een totaaloplossing bieden.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech