Zdravotnictví

Nemocnice a zdravotnická zařízení jsou jednoduše řečeno základem pro zajištění zdravotní péče. Čím dál více je pacienty kladen důraz na odbornou způsobilost a vstřícný přístup. To vyžaduje podporu vysoce kvalitního zdravotnického zařízení.


Nedelko dodává širokou škálu produktů vhodných do nemocničních zařízení. Naši bezpečnostní specialisté mají pro Vás vždy ta správná řešení pro každý typ značení a identifikace. Zabýváme se značením kabelů, označením nebezpečných látek, štítkováním, etiketami a dalšími produkty.

Pokud existuje jedno místo, kde je dodávka energie opravdu důležitá, pak je to nemocnice. Dobré nouzové napájení, které plynule přebírá energii při vypnutí napájení, je zásadní. Ať už je to záložní energie pro operační sál, záložní napájení pro zařízení na podporu života na intenzivní péči nebo spolehlivé napájení celé budovy: vysoce kvalitní nouzový napájecí systém je nesmírně důležitý. Nedelko dodává akumulátory pro nejrůznější aplikace pod názvem Pro-Energy. Pod značkou Pro-Energy naleznete vysoce kvalitní baterie a akumulátory pro nouzové osvětlení.

Zajímá vás více informací o produktech pro zdravotnictví? Sjednejte si nezávaznou schůzku na čísle 222 563 003 nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte jednoho z našich specialistů

Volat +420 222 563 003
Objednejte si Objednávka

Renata Jurjevic

Obdobná produktová řada