Petrochemie

Energetická a emisní otázka (výbušného prostředí), přísná regulace a poptávka po rychle se měnících trzích kladou obrovský tlak na inovační schopnost petrochemického průmyslu. Průmysl, který je v současné době oslaben nízkou cenou ropy, která snižuje hodnotu produktu a klade tak nátlak na existenci stávajících a nově budovaných zařízení. Právě teď jsou vyžadována inovativní řešení a nové způsoby spolupráce. Nebezpečná zařízení, kritické obchodní procesy a aktivity náročné na vybavení jsou jen některé z výzev a bezpečnostních rizik, kterým dnes čelí petrochemický průmysl.

Nedelko je už mnoho let distribuuje značku Brady. Společnost Brady dodává širokou škálu bezpečnostních a identifikačních produktů. Naši Brady specialisté vám pomohou přizpůsobit a zrealizovat vaše plány pro zabezpečení výrobních procesů a bezchybnosti provozu.

Naše společnost poskytuje kompletní řešení zabezpečení potřebné do Vašeho provozu: vizuální značení nebezpečí (ISO 7010 a CLP / GHS), údržba, zabezpečení elektrických zařízení, prevence uklouznutí, zakopnutí a pádů a dalších významných bezpečnostních rizik. Náš sortiment zahrnuje bezpečnostní značky a systémy označování, EX konektory, absorpční materiály, Lockout / Tagout a EX osvětlení.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada