Vzdělávání

Kvalita vzdělávání závisí na mnoha faktorech, jako je odbornost učitelů, jejich schopnost stimulovat studenty, didaktický obsah používaných metod a učební pomůcky. Důležitou roli také hraje studyjní prostředí. Například správné osvětlení může pomáhat  učitelům poskytovat lepší výkony a studentům dodat více pozornosti pro učení. Nedelko nabízí systémy osvětlení, které zvyšují komfort uživatelů a zároveň snížují spotřebu energie.

Základní škola nebo univerzita, vždy je zde potřeba audio systémů pro rozhlasové vysílání nebo přehrávání hudby. 100-voltový zvukový systém může být použit jako vysílací stanice, jako zvukový systém pro hudbu na pozadí a nebo pro přehrávání hlasu. Tento systém je používán například maloobchodníky, sportovními kluby, restauracemi, školami a ve veřejných prostorech. Společnost Nedelko vám může samozřejmě pomoci sestavit rozhlasový nebo jiný zvukový systém, který vyhovuje vašem požadavkům.


Každá situace je rozdílná. A proto s vámi budeme spolupracovat na tom, abychom dosáhli nejlepšího řešení, s ohledem na vaše přání, způsob použití a rozpočet.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada