Offshore průmysl

Offshore průmysl je v současné době ochromen nízkou cenou ropy, což výrazně oslabuje těžbu ropy na moři a další související činnosti. Investiční rozpočty jsou podstatně nižší, zatímco v dlouhodobém přehledu se globální poptávka po energii bude neustále zvyšovat. Zároveň se zpřísňují pravidla týkající se bezpečnosti a životního prostředí. Právě nyní jsou vyžadovány nové způsoby spolupráce a hledána inovativní řešení.

Nedelko nabízí širokou škálu výrobků pro offshore průmysl. Nabízíme materiály používané pro vysoký tlak, vysokou odolnost proti korozi, vysoké teploty nebo jiné agresivní prostředí. Produkty, které poskytujeme jsou mimo jiné; EX konektory, EX světelné zdroje, plastové kabelové spoje, kovové spoje, bezpečnostní sprchy a zabezpečovací systémy Lockout Tagout.

Produkty, které dodáváme, mají širokou škálu krytí IP, jsou odolné vůči korozi a vibracím a jsou použitelné v širokém rozmezí teplot. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti offshore jsme flexibilní v nabídce konkrétních produktů, které mohou být přizpůsobeny potřebám našich zákazníků.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada