Pohostinství

Pohostinství je vysoce konkurenční prostředí, kde se svádí neustálý boj o hosta. Hosté svými rostoucími požadavky zvedají laťku úrovně čím dál výš. Osvětlení, které automaticky zhasne při odchodu z pokoje, hudba v hotelové hale za účelem dokreslení atmosféry a osobní nastavení teploty v hotelové místnosti, to vše jsou příklady zvyšování nároků návštěvníků a provozovatelů hotelů a restaurací.

Nedelko nabízí širokou škálu produktů vhodných pro použití v pohostinství. Správně zvolené LED osvětlení je stěžejní pro vytvoření správné atmosféry v restauraci, hotelové místnosti nebo na večírku. Díky důmyslnému světelnému schématu lze atmosféru v místnosti plně přizpůsobit libovolné situaci jedním stisknutím tlačítka. Nedelko nabízí plnou podporu již při plánování Vašeho projektu, výpočtech osvětlení až po realizaci i poté.

Pro získání licence v pohostinství jsou důležité únikové a evakuační plány. Nedelko vám pomůže postarat se o veškeré bezpečnostní produkty a identifikační řešení potřebná pro správné mapování únikových cest v budově.

Zajímá vás více? Sjednejte si nezávaznou schůzku na čísle 222 563 003 nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte jednoho z našich specialistů

Volat +420 222 563 003
Objednejte si Objednávka

Renata Jurjevic

Obdobná produktová řada