Pohostinství

Pohostinství je vysoce konkurenční prostředí, kde se svádí neustálý boj o hosta. Hosté svými rostoucími požadavky zvedají laťku úrovně čím dál výš. Osvětlení, které automaticky zhasne při odchodu z pokoje, hudba v hotelové hale za účelem dokreslení atmosféry a osobní nastavení teploty v hotelové místnosti, to vše jsou příklady zvyšování nároků návštěvníků a provozovatelů hotelů a restaurací.

Nedelko nabízí širokou škálu produktů vhodných pro použití v pohostinství. Správně zvolené LED osvětlení je stěžejní pro vytvoření správné atmosféry v restauraci, hotelové místnosti nebo na večírku. Díky důmyslnému světelnému schématu lze atmosféru v místnosti plně přizpůsobit libovolné situaci jedním stisknutím tlačítka. Nedelko nabízí plnou podporu již při plánování Vašeho projektu, výpočtech osvětlení až po realizaci i poté.

Pro získání licence v pohostinství jsou důležité únikové a evakuační plány. Nedelko vám pomůže postarat se o veškeré bezpečnostní produkty a identifikační řešení potřebná pro správné mapování únikových cest v budově.

Zajímá vás více? Sjednejte si nezávaznou schůzku na čísle 222 563 003 nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada