Stavebnictví

Elektrotechnický průmysl je velmi důležitou součástí stavebnictví; Zákazníci chtějí zabezpečení a kladou velký důraz na kvalitu a bezpečnost. Nedelko se specializuje na poradenství, navrhování, dodávky a instalaci širokého spektra elektrotechnických řešení. Jedná se o služby spojené s údržbou, výstavbou, rekonstrukcí,  a použití obnovitelných zdrojů energie. V současném rychlém tempu technologického vývoje, se nám otevírá svět nových myšlenek a řešení, ve kterých jsou možnosti nekonečné. Rádi Vám poskytneme informace o ideálním užití těchto inovativních technologií.

Jako odborník v oblasti kabelových a instalačních materiálů se snažíme Vám nabídnout kompletní nabídku kvalitních produktů. Náš sortiment tvoří zejména ochranné a instalační materiály, ochranných hadic, kabelových průchodky a spirálové ovinovací bužírky.

Zabýváme se také identifikací nejen pro průmyslovou výrobu. Díky rozsáhlému sortimentu značky Brady Vám můžeme nabídnout ideální řešení pro každou aplikaci. Dodáváme širokou škálu štítků, etiket a tiskových pásků. Rychlé a přesné dodání je zajištěno dostatečnou skladovou zásobou našich produktů. Kromě identifikačních řešení zajišťujeme také bezpečnostní systémy Lockout Tagout, absorpční materiály a bezpečnostní sprchy.

Zajímá vás více? Sjednejte si nezávaznou schůzku na čísle 222 563 003 nebo vyplňte náš kontaktní formulář.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech

Potřebujete pomoc?

Kontaktujte prosím jednoho z našich specialistů!

Volejte +420 222 563 003
Umístěte a objednávka

Renata Jurjevic

Příslušná řada