Tiskárny a software

Uživatelsky přívětivé (průmyslové) tiskárny nápisů a štítků od společností Brady, Dymo a ProLabel nabízejí strašně moc možností. V kombinaci s různými průmyslovými a odolnými materiály pro výrobu štítků lze štítky vytvořit během chvilky a kdekoli. Nabídka zahrnuje bezpečnostní piktogramy, kódování potrubí, štítky s čárovými kódy a obecné značení.

Všechny kategorie

Sortiment tiskáren štítků S profesionální tiskárnou štítků Nedelko splníte všechny požadavky na identifikaci. Každá tiskárna štítků, kterou nabízíme, je široce použitelná a je ideálním partnerem pro všechny tiskové úlohy. Ať už se jedná o 10 štítků za týden, nebo 1 000 štítků za hodinu. Protože ani při velkém množství štítků se kvalita neztratí. Použijte tiskárnu štítků Brady, DYMO nebo naši vlastní značku ProLabel a vytiskněte si během okamžiku vysoce kvalitní a ostré štítky.Použití tiskárny štítkůNa trhu jsou k dispozici různé typy tiskáren štítků. Pro případy, kdy chcete tisknout štítky na místě, je k dispozici přenosná tiskárna štítků. Tyto typy tiskáren mají často poněkud menší rozměry, takže se snadno přenášejí a skladují. Mezi aplikace spojené s přenosnou tiskárnou štítků patří kódování vodičů a kabelů, kontrolní štítky, kódování potrubí a štítky pro sklady. Přenosná tiskárna štítků je často robustní, má ochranné díly a je připravena k profesionálnímu použití. Pokud často sedíte u stolu, není často nutné používat přenosnou tiskárnu štítků. V takovém případě mají společnosti Brady a ProLabel ve svém sortimentu několik typů stolních tiskáren štítků. Tento typ tiskárny štítků je často připojen k počítači a může tisknout větší štítky než přenosná verze. Stolní tiskárna štítků je velmi univerzální a může tisknout na množství materiálů a formátů štítků. Vzpomeňte si na kódování součástek, jmenovky, štítky na desky plošných spojů a štítky s čárovými kódy. Pro náročnou práci se můžete rozhodnout pro průmyslovou tiskárnu štítků. Tato tiskárna štítků má vysokou rychlost tisku a je schopna vytisknout velké množství štítků v krátkém čase. A to velmi profesionálním a kvalitním způsobem. Pro aplikace, jako je bezpečnostní signalizace, kódování potrubí a identifikace skladu, můžete použít také speciální signalizační tiskárnu štítků. Tato tiskárna štítků byla speciálně vyvinuta pro vlastní tisk piktogramů, kódování potrubí a obecného značení na nejodolnější a nejrůznější materiály, včetně magnetické fólie nebo vysoce výkonného vinylu či polyesteru. Ideální pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců jednoduchým způsobem.

Štítky pro tiskárny štítků Pro každý typ tiskárny štítků jsou u společnosti Nedelko k dispozici různé identifikační štítky. Kompletní řešení přece pomáhá firmám zvýšit produktivitu, bezpečnost a zabezpečení. S řešeními od společností Brady, DYMO nebo ProLabel můžete tisknout prázdné štítky pro mnoho aplikací. Tiskněte například jmenovky, abyste správně zobrazovali například identifikaci nemovitostí. Ideální například pro identifikaci strojů, pronajatých předmětů nebo obecnou identifikaci výrobků. Pokud chcete jít ještě o krok dál, zvolte štítek odolný proti manipulaci. Štítek odolný proti manipulaci totiž při pokusu o odstranění zanechává určitou stopu nebo vzor, případně se rozpadá na malé kousky, takže je možné na první pohled zjistit, zda bylo s majetkem nebo výrobkem manipulováno. Kromě toho sortiment zahrnuje kódování vodičů a kabelů a mnoho různých typů štítků a visaček. Všechny tyto položky jsou k dispozici v různých velikostech, materiálech a typech a jsou ideální pro přehledné kódování. Všechny naše štítky jsou mimořádně vhodné pro tiskárnu štítků. Zajímá vás, které štítky jsou vhodné pro vaši tiskárnu štítků? Kontaktujte nás a naši specialisté vám dále pomohou. Software pro tiskárnu štítkůVhodný software pro tiskárnu štítků je nepostradatelný. Ačkoli je každá tiskárna dodávána se standardním softwarem, důrazně doporučujeme zakoupit rozsáhlejší software. Tak můžete navrhovat a tisknout ještě lépe, ještě snadněji a ještě uživatelsky přívětivěji. Software NiceLabel byl opakovaně zvolen uživatelsky nejpřívětivějším softwarem pro tiskárny štítků. To je také důvod, proč s tímto balíkem rádi pracují profesionálové společnosti Nedelko. S NiceLabel snadno navrhnete a vytisknete texty, čárové kódy, čáry, tvary, data z databází, piktogramy, průmyslové symboly, loga a další. Navrhování štítků je jednoduché a nesmírně flexibilní. Data lze zadávat při vytváření štítku nebo později pomocí proměnných polí. Pomocí uživatelsky velmi přívětivého rozhraní snadno propojíte vlastní databázi se softwarem. Software NiceLabel pro tiskárny štítků... Nejúspornější způsob navrhování a tisku štítků.

Osobní rada od specialisty na kódování?

Provedeme vás od výběru štítků přes instalaci softwaru a tiskárny až po případnou integraci s vaší stávající databází nebo systémem ERP.

Identifikační řešení Nedelko

Kompletní nabídka

Díky rozsáhlé nabídce štítků a tiskáren můžeme splnit všechny vaše požadavky týkající se identifikace.

Více než 30 let zkušeností

Díky více než třicetileté zkušenosti vám naši odborníci na identifikaci pomohou najít nejlepší řešení Vašeho značení.

Bezplatná instalace

Přejete si odborníka pro nastavení Vaší tiskárny? Žádný problém. Nabízíme pomoc s instalací našimi specialisty.

Skladová dostupnost

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky vám tedy mohou být obratem doručeny!

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech