Absorpční materiál

Nedelko je vaším partnerem v ochraně proti úniku látek ohrožujících životní prostředí nebo bezpečnost. Chraňte pracovníky i vaše zařízení! Výrobky SPC jsou tím pravým řešením. Můžete si být jisti, že naše sorbenty udrží pracovní prostory bez úniku škodlivých látek. K  umístění pod počítač nebo pracovní stanici, k vyčistění podlahy nebo jednoduše k použijtí místo hadru. Nezáleží na tom, jak používáte naše materiály k zajištění a udržení vašeho pracoviště v bezpečí. K dispozici je vhodný výrobek pro každou situaci a každou látku.

Všechny kategorie

Potřebujete radu odborníka?

Odborníci společnosti Nedelko mají rozsáhlé odborné znalosti a jsou připraveni Vám poskytnout odbornou radu.

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách