Svítilny

Svítilny značky Ledlenser využívají pokročilou technologii LED. Značka pochází z Německa, existuje již více než 25 let a za tu dobu se stala předním hráčem na trhu. K dispozici je nebývalá škála výrobků pro nejrůznější účely. Nabídka zahrnuje: univerzální, sportovní, outdoorové, průmyslové a dokonce i svítilny s certifikátem Ex.

Všechny kategorie

Bezpečně se svítilnou Dobré pracovní osvětlení je velmi důležité. Výrazně zvyšuje bezpečnost v dílně a zároveň zajišťuje příjemné pracovní prostředí. Není nic nepříjemnějšího než nutnost pracovat potmě. Společnost Ledlenser proto nabízí celou řadu různých typů svítilen, které jsou praktické, odolné a velmi snadno se používají. svítilna jako pracovní osvětleníZejména pro těžkou práci v tmavém prostředí jsou k dispozici různé typy svítilen. Existují takzvané širokoúhlé svítilny, které mají v průměru úhel svícení 60 stupňů, což umožňuje široký dosah. Pokud chcete úzký, dalekosáhlý paprsek s úhlem vyzařování 30 stupňů, můžete se rozhodnout pro rozprašovač. Pokud je třeba osvětlit plochu najednou, jsou k dispozici různé typy světelných tyčí. Chcete mít volné ruce? Pak se rozhodněte pro čelovku. Nedelko má svítilnu pro každé použití.

Svítilna pro náročné úkoly Obecně platí, že volba svítilny spočívá v přenosné ruční svítilně, takže si ji můžete sami nastavit nebo si ji v případě potřeby vzít s sebou. Z toho vyplývá požadavek na přenosné svítilny pro průmyslové účely, aby byly odolné proti nárazu; při pádu svítilny se nesmí poškodit její upevnění a navíc nesmí dojít k nebezpečné situaci způsobené například odletujícími střepy skla. Velmi důležitým bodem je také uživatelská přívětivost. Vezměte v úvahu nízkou hmotnost a kompaktnost pouzdra. Svítilnu nebo pracovní svítilnu by také mělo být možné snadno zavěsit nebo umístit. Průmyslové LED pracovní svítilnyPrůmyslové LED pracovní svítilny od společnosti Ledlenser mají řadu výhod. Například každá pracovní lampa má reflektorovou čočku, což znamená, že tyto lampy mají vždy dokonalý paprsek s velkým dosvitem. U mnoha modelů je navíc možné tento dosah nastavit pomocí patentovaného systému Advanced Focus System. Svítilna Ledlenser má také dlouhý dosah při menším počtu lumenů, díky čemuž jsou tyto lampy odolnější než srovnatelná svítidla.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech