Veřejné LED osvětlení

Již několik let je udržitelnost jednou z hlavních podmínek, které musí veřejné osvětlení splňovat. Dalším kritériem důležitým pro výběr veřejného osvětelní je úspora energie a nenáročnost ovládání. Proto společnost Nedelko vyvinulo samostatné oddělení nazvané Smartflux zabývající se výhradně dynamickým veřejným osvětlením (DOV). Ať už plánujete projekt se složitým systémem osvětlení nebo jednoušší instalaci, značka Prolumia doplněna systémem SmartFlux je vždy tou správnou volbou.

Všechny kategorie

Realizace projektů

Trh veřejného osvětlení je v plném proudu. A to částečně kvůli dohodě o energetické účinnosti SER, kde se pozornost zaměřila na udržitelnost osvětelní a snížení emisí CO2. Výsledkem bylo vyvinutí mnoha inovativních řešení, jako je například (dynamické) stmívání nebo dokonce vypnutí osvětlení. K aplikaci v praxi je třeba stále více specifických znalostí pro dodržení obecní a dopravní bezpečnosti. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu s veřejným osvětlením je Nedelko tím pravým partnerem, který zodpovědně zodpoví všechny vaše otázky týkající se veřejného LED osvětlení.

V září 2013 podepsalo Energetickou dohodu více než 40 organizací za udržitelný růst. Energetická dohoda obsahuje dohody o úsporách energie, čisté technologii a politice v oblasti klimatu. Dohoda o energii zahrnuje také cíle pro veřejné osvětlení (OVL).

Například v roce 2020 musí být 40% veřejného osvětlení energeticky úsporných a vybaveno inteligentním řízením energie, aby bylo dosaženo cíle úspor energie 20% (v roce 2020) a 50% (v roce 2030).

Mezitím jsme ve spolupráci s mnoha obcemi úspěšně realizovali projekty, které vedly nejen ke snížení spotřeby energie o 70%, ale zároveň přispěly i k většímu pohodlí a zlepšení bezpečnosti silničního provozu. Základem těchto úspěšných projektů byly projekty respektujíci současnou situaci a úsporný plán osvětlení.

Potřebujete radu odborníka?

Bez jakýchkoliv závazků Vám poskytuneme odborné poradenství, kde zohledníme všechna Vaše přání. Můžeme vás také navštívit přímo v místě realizace.

Dynamické osvětlení od Nedelka

Tolik světla kolik potřeba

Díky správnému inteligentnímu ovládání můžete uživateli poskytnout světlo podle potřeby, což vede k vysokým úsporám energie. Zapněte jej, je-li to zapotřebí, nebo pokud je to možné, ztlumte.

Absolutní kontrola

IOT umožňuje online kontrolu a monitorování osvětlení   pomocí nejen počítače, ale dokonce i pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Naše péče

S více než desetiletou zkušeností a vlastním technickým servisem Vám rádi pomůžeme zvolit to nejlepší řešení. Samozřejmě si sami určíte, do jaké míry Vám máme být nápomocni.

Flexibilita

Díky efektivnímu využití naší logistické síly a montáže vlastními odborníky jsme schopni velmi rychle dodat velké množství produktů.

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách