Ochranné hadice

Rozsáhlý sortiment společnosti Flexicon se skládá z flexibilních kabelovodů a příslušných spojek pro elektroinstalaci a kabeláž. Výrobky Flexicon splňují vysoké nároky průmyslu. Vodiče nabízejí optimální ochranu a snadno se montují. Sortiment zahrnuje kovové (s plastovým krytem nebo bez něj) a pevné plastové trubky.

Všechny kategorie

Ohebné vodiče Systém Flexicon Hygienic Range (HR) se skládá z 10 různých ohebných vodičů pro hygienické aplikace, které jsou k dispozici ve verzích IP66, IP67, IP68 a IP69. Ohebné vodiče HR mají speciální hygienické provedení a splňují normy EN1672-2 a EN ISO 14159. Chrání silové a datové kabely před poškozením, které může být způsobeno mechanickými, elektrickými nebo okolními vlivy. V sortimentu najdete také odpovídající hygienické nerezové tvarovky, rozbočovací krabice a příslušenství. Výsledkem je kompletní systém, který je ideální pro potravinářský a nápojový průmysl a farmaceutické aplikace. Všechny výrobky jsou odolné proti korozi a vyrábějí se ze surovin schválených FDA.plastové spojky a ochranné hadicePlastové spojky značky Flexicon jsou vhodné pro širokou škálu aplikací. Patří mezi ně stavebnictví, doprava, výroba a automatizace, ale také potravinářský průmysl, kde je hygiena na prvním místě. plastové spojky jsou vyrobeny z nylonu (PA66) a jsou lisovány z jednoho kusu, takže jsou velmi pevné. Díky minimálnímu krytí IP66 jsou spojky velmi užitečné pro použití v náročných podmínkách. Proto jsou také testovány na vibrace a rázy podle normy EN61373 kat. 2. Plastové spojky jsou odolné proti UV záření, mají široký teplotní rozsah a nízké riziko požáru. Všechny plastové spojky Flexicon navíc neobsahují halogeny, síru ani fosfor.

Kombinujte plastové spojky s plastovými ochrannými hadicemi Flexicon. Ty lze použít v místech, kde je vyžadována mechanická ochrana elektrických trubek a kabelů. Nebo použijte spojky k připojení hadic k rozvodné skříni, například Connectabox™ od společnosti Flexicon, která je odolná proti povětrnostním vlivům. Plastové spojky lze také použít ke svazování volných kabelů, takže není nutné používat kabelové stahovací pásky nebo suché zipy. Kovové koncovkyKovové koncovky jsou rovněž flexibilní a odolávají extrémním podmínkám. Mají široký teplotní rozsah (až 600 °C) a zároveň nabízejí vysokou mechanickou ochranu. Kovové kanály a kovové spojky nabízejí velmi kvalitní ochranu kabelů pro aplikace např. ve strojírenství, na moři, v robotice a v železničním stavitelství.

Osobní rada od specialisty?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko mají rozsáhlé technické znalosti a jsou připraveni poskytnout vám profesionální poradenství.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech