Koncovky a kabelová očka

Koncovky se používají na ohebné vodiče a mohou vytvářet spojení bez pájení, které není náchylné na rušení. Měděné koncovky s polypropylenovou izolací zajišťují dokonalý kontakt ve svorkovnici. K dispozici jsou také kabelová oka všech tvarů a velikostí. V závislosti na oblasti použití se používá izolované nebo neizolované provedení, např. pro zhotovení elektrických přípojek nebo elektrických rozvodů v rozváděčích.

Koncovka a kabelové oko

Ochrana kabelů s koncovou dutinkou vodiče Koncová dutinka vodiče se používá k vytvoření spolehlivého elektrického spojení. Měděná trubka objímky chrání měděné vodiče na odizolované straně kabelu. Koncové dutinky Nedelko jsou k dispozici v různých provedeních, takže pro každou aplikaci je k dispozici koncová dutinka.Použití koncové dutinkyPoužití koncové dutinky je poměrně jednoduché. Nejprve je třeba odizolovat konec kabelu. V závislosti na tloušťce kabelu k tomu můžete použít odizolovací kleště nebo loupačku kabelů. Zatlačte měděné vodiče do objímky, dokud se jen těsně nedotknou druhé strany objímky, a poté použijte krimpovací kleště, aby objímka těsně přilnula k vodičům. U izolované kování nekrimpujte barevnou část, ale cínovou. Nyní je kování připraveno k použití.

Ochrana kabelů pomocí kabelové koncovky Kabelová koncovka je konektor nebo spojovací prvek mezi kabelem nebo plochým spojem. Představte si měděný vodič nebo baterii. Stejně jako koncovka se kabelové oko lisuje kolem kabelu pomocí lisovacích kleští nebo lisovacích kleští. Tímto způsobem se kabelová koncovka správně nasadí, aby nedošlo ke zkratu. Další ochrana kabelůKoncovka nebo kabelové oko chrání konec kabelu před přetržením vodiče nebo jiným způsobem. Pro ochranu samotného kabelu můžete zvolit naši krimpovací objímku, náš ochranný obal nebo izolační pásku Elematic. Tímto způsobem jsou všechny kabely optimálně chráněny a mohou vydržet mnohem déle.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech