Kabelové průchodky

Jedinečné a vysoce kvalitní kabelové vývodky ProGland nabízejí odolné a vodotěsné řešení pro všechny druhy kabelových vstupů. Snadná a velmi rychlá montáž šetří značné množství času... což následně šetří náklady. Kabelové vývodky jsou k dispozici v polyamidovém, mosazném a nerezovém provedení a v různých velikostech (metrických i PG). K dispozici je samozřejmě i potřebné příslušenství a nářadí, které optimalizuje použití kabelových vývodek.

Kabelová vývodka

Kabelová vývodka Frontfix Euro-Top FrontFix je unikátní koncepce kabelové vývodky, která eliminuje potřebu tradičních spojů se závitovými šroubeními nebo pojistnými maticemi. Umožňuje to nově vyvinutý systém kotvení a speciální pružinový mechanismus, který drží kabelovou vývodku v poloze během montáže a zabraňuje jejímu otáčení. Výhodou je, že není potřeba žádný šroubový otvor ani pojistná matice, což může být dar z nebes zejména v tenkostěnných skříních. Speciální zajišťovací mechanismus výrazně zjednodušuje montáž kabelové vývodky, což zaručuje časovou úsporu přibližně 70 % ve srovnání s tradičními vývodkami.materiál kabelové vývodkyNedelelko nabízí široký sortiment kabelových vývodek, včetně kabelových vývodek z polyamidu. Tyto kabelové vývodky jsou velmi vhodné pro průmyslové aplikace, protože splňují všechny požadavky na průmyslové prostředí, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Každá kabelová vývodka má příslušné certifikáty, a proto ji lze použít na jakémkoli místě. Kabelové vývodky z mosazi a nerezové oceli jsou rovněž mimořádně vhodné pro průmysl. Tento typ kabelových vývodek je extrémně pevný, má vysokou hustotu, je odolný proti nárazu a má vysoké odlehčení kabelů od tahu.

Kabelová vývodka pro vyrovnání tlaku Zejména pro armatury nebo zařízení, kde může dojít k přetlaku, nabízí Nedelko atraktivní řešení; kabelovou vývodku pro vyrovnání tlaku. Ta zabraňuje kondenzaci vody v uzavřených skříních. Ideální pro venkovní aplikace a vlhké průmyslové (vnitřní) aplikace. Kabelová vývodka pro vyrovnání tlaku má vnitřní ventilační systém, který umožňuje krytu dýchat. Vzduch tak může proudit dovnitř a ven, aby se zabránilo jakémukoli přetlaku. Hydrofobní filtr zase zajišťuje, že do skříně neproniká žádná vlhkost, takže skříň zůstává bez vody a zabraňuje kondenzaci. Vysoké odlehčení tahu přitom zajišťuje další bezpečnost. Kabelová průchodka pro vyrovnání tlaku je k dispozici v mosazném a polyamidovém provedení a je k dispozici také v různých velikostech. Díky svému krytí IP66/IP67 je tato kabelová vývodka ideální pro vlhké (venkovní) aplikace. Tato kabelová vývodka rovněž odolává extrémním teplotám od -20 °C do +100 °C.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech