Kabely a instalační materiál

Díky kabelům a instalačním materiálům společnosti Nedelko si můžete být jisti, že vaše elektroinstalace bude nainstalována správně a bezpečně. Široká škála instalačních materiálů nabízí správné řešení pro každou situaci. Sortiment zahrnuje instalační materiály různých známých značek A, jako jsou ABB, Amphenol a Flexicon.

Řešení pro správu kabelů Přestože mnoho zařízení dnes funguje bezdrátově, kabely jsou stále často nezbytné. Bohužel většina kabelů je poměrně nápadná a raději byste je neměli na očích. Kabelový a instalační materiál Nedelko vám nabízí možnost skrýt kabely přehledným a jasným způsobem. Naše řešení pro uspořádání kabelů, jako jsou známé kabelové pásky, kabelové svorky, suché zipy VELCRO® a naše praktické spirálové pásky, vám poskytnou materiál, který potřebujete k uspořádání volných kabelů. Začněte se správou kabelů ještě dnes a vytvořte si přehledné pracoviště. výhody správy kabelů Správa kabelů se zdá být jednoduchou prací. Ve skutečnosti nejde o nic jiného než o zbavení se kabelů a šňůr, ale v praxi nemůže být nic vzdálenějšího pravdě. Správa kabelů jde ještě dál. Pokud nejsou kabely a šňůry správně uspořádány, může to způsobit nebezpečí. Zamyslete se nad tím, že: Všude se povalující kabely vytvářejí nebezpečnou situaci. Někdo by mohl o kabely jen ošklivě zakopnout nebo se v nich náhodou zaseknout a způsobit pád drahého zařízení na podlahu. Dejte přednost bezpečnosti. Mnoho neuspořádaných kabelů dohromady přitahuje velké množství prachu. Když se kabely zahřejí, může v nejhorším případě dojít k požáru. Výzkumy prokázaly, že zaměstnanci podávají lepší výkony na uklizeném pracovišti. Správným systémem pro správu kabelů zajistíte pořádek na pracovišti. když kabely uklidíte, zároveň je také ochráníte. Tímto způsobem dochází například k méně častým zlomům kabelů. Kabely tak vydrží déle, než když leží ve změti na zemi.

Abyste se vyhnuli nebezpečným situacím, je nutné zajistit správu kabelů. Vedení kabelů zajišťuje, že všichni mohou pohodlně pracovat a že pracoviště jsou dobře organizovaná a čistá. Dobré vedení kabelů také snižuje náklady, protože kabely díky správné údržbě vydrží mnohem déle.

Instalace kabelů

Všechny naše kabely a instalační materiály jsou vhodné pro okamžité použití vedení kabelů. Velký výběr vám umožní začít ihned. Pomocí kleští utáhněte naše kabelové pásky správnou tažnou silou. Zabráníte tak poškození kabelů nebo materiálů. Nebo použijte kabelovou průchodku pro bezpečné a vodotěsné vedení kabelů. chcete-li poskytnout svým kabelům, vodičům a šňůrám dodatečnou ochranu, zvolte ochranný obal nebo heatshrink. Snížíte tím opotřebení kabelu a zvýšíte jeho odolnost vůči korozi a chemikáliím. To je ideální pro průmysl nebo petrochemii.

Identifikace kabelů

Někdy aplikace vyžaduje správnou identifikaci určitých kabelů nebo šňůr. V případě nouze nebo jiné závažné situace lze ztratit mnoho času, například dohledáváním kabelů, které nemají správné identifikační údaje. Díky profesionálním štítkům na první pohled poznáte, který kabel patří ke které komponentě. Tak lze snadno odhalit závady a poruchy, což šetří čas, peníze i nervy.

Osobní poradenství od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko mají rozsáhlé technické znalosti a jsou připraveni vám odborně poradit.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech