Značení vodičů a kabelů

Kódování vodičů a kabelů od společností Brady a ProLabel zajišťuje jasné, zřetelné a trvanlivé kódování. Sortiment se skládá ze (samolepicích) štítků, visaček, smršťovacích manžet a kabelových vlaječek, které mají širokou škálu použití pro značení vodičů a kabelů. Tyto položky jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech a lze je potisknout pomocí některé z tiskáren štítků z této řady.

Všechny kategorie

Štítky na kabely Správné kódování kabelů poskytuje přehled a jasnost. Někdy není zcela jasné, který kabel se k čemu používá. Použitím kabelových štítků se kabely rychleji identifikují, což znamená, že lze rychleji dohledat závady. Při použití správných štítků a kódování tedy ušetříte drahocenný čas. Sortiment společnosti Nedelko zahrnuje velké množství typů kabelových štítků, takže si vždy můžete vybrat ten správný pro vaši konkrétní aplikaci. výhody kabelových štítkůZnačení a kódování kabelů zajišťuje, že instalace jsou přehlednější, protože každý kabel je dohledatelný. Místo toho, abyste sledovali celý kabel a zjišťovali, kudy vede a kam patří, vidíte to prostřednictvím štítku, a proto na první pohled vidíte, který kabel patří ke které instalaci. Díky rychlé identifikaci kabelů, šňůr a vodičů lze rychleji dohledat a vyřešit závady. Další výhodou štítků na kabely je, že mnoho štítků lze přidat až po instalaci. Můžete tedy nejprve dokončit jednu práci a teprve poté začít kabely správně identifikovat. Vzpomeňte si například na omotávací štítky nebo na naše obecné kódování vodičů. Samozřejmě můžete také každý kabel kódovat ihned. S našimi praktickými tiskárnami štítků můžete okamžitě vytisknout všechny požadované štítky na různé materiály. Tyto štítky na kabely můžete ihned aplikovat. Tímto způsobem nikdy neztratíte přehled.

Typy kabelových štítků Díky různým typům kabelových štítků od společnosti Brady a naší vlastní značky ProLabel existuje vhodný identifikační štítek pro každý kabel, vodič nebo šňůru. Nejčastěji používanou formou kódování vodičů a kabelů jsou naše samolepicí štítky. Tyto kabelové štítky jsou uživatelsky velmi přívětivé a rychle se aplikují. Protože je potisk chráněn laminátem, je tento štítek odolný vůči vodě, olejům, chemikáliím a nečistotám. Tyto typy kabelových štítků jsou ideální pro datové a telekomunikační kabely, ale jsou velmi vhodné i pro elektrické kabely. S našimi ovinovacími štítky můžete efektivně identifikovat kabely a šňůry, protože štítek lze snadno aplikovat kolem kabelu. Zde je možné vytisknout na štítek několikrát stejný kód, takže kabel lze identifikovat ze všech stran. Ideální pro rychlou aplikaci. Hledáte dokonalý štítek na kabel? Pak si vyberte teplem smrštitelnou objímku, speciálně vyrobenou pro identifikaci vodičů a kabelů. Tento kabelový štítek se snadno navlékne na kabel a po zahřátí přesně obepne kabel nebo vodič. Není nutný potisk? Pak se podívejte na naše smršťovací návleky. Pokud není vyžadováno trvalé připevnění identifikačního štítku, můžete si vybrat některý z našich štítků. Tyto typy kabelových štítků lze připevnit k vodiči, šňůře nebo kabelu pomocí kabelové pásky. Štítky lze použít k identifikaci kabelů a vodičů, ale také jako bezpečnostní štítek v kombinaci s výrobky Lockout. Tisk kabelových štítkůVšechny naše kabelové štítky jsou ideální pro tisk. Nejlépe to jde s některou z tiskáren štítků (https://www. nedelko. nl/identification/printers) od společností Brady (brands/brady), DYMO (brands/dymo) nebo naší vlastní značky ProLabel (brands/prolabel). Každá námi nabízená tiskárna štítků tiskne vysoce kvalitní štítky a poradí si s různými typy materiálů. Zajímá vás, které kabelové štítky jsou vhodné pro vaši tiskárnu štítků? Pak nás kontaktujte. Naši specialisté vám dále pomohou.

Osobní rada od specialisty na kódování?

Provedeme vás od výběru štítků přes instalaci softwaru a tiskárny až po případnou integraci s vaší stávající databází nebo systémem ERP.

Identifikační řešení Nedelko

Kompletní nabídka

Díky rozsáhlé nabídce štítků a tiskáren můžeme splnit všechny vaše požadavky týkající se identifikace.

Více než 30 let zkušeností

Díky více než třicetileté zkušenosti vám naši odborníci na identifikaci pomohou najít nejlepší řešení Vašeho značení.

Bezplatná instalace

Přejete si odborníka pro nastavení Vaší tiskárny? Žádný problém. Nabízíme pomoc s instalací našimi specialisty.

Skladová dostupnost

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky vám tedy mohou být obratem doručeny!

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech