Schody a pracovní plošiny

Hledáte průmyslovou pracovní plošinu, bezpečnostní žebřík nebo křížový žebřík? Pak jste u společnosti Nedelko na správném místě. S jednotlivými komponenty ErectaStep lze vyrobit prakticky jakoukoli aplikaci. Zkombinujte modulární schody nebo plošinu s bezpečnostními branami YellowGate a zajistěte zaměstnancům bezpečnou práci.

Bezpečná práce ve výškáchVe stavebním, petrochemickém nebo podobném prostředí občas hrozí nebezpečí pádu, a to z důvodu práce ve výškách. V takových případech je nutné mít bezpečné a ergonomické lešení, lešení nebo pracovní plošiny. Společnost Nedelko nabízí díky systému ErectaStep modulární řešení pro bezpečný průchod potrubím, stěnami nebo jinými průmyslovými překážkami. Modulární konstrukce ErectaStep je robustní, lehká, nevyžaduje žádné úpravy a lze ji rychle sestavit z libovolné kombinace pěti komponent. To umožňuje bezpečný a rychlý přechod potrubí, stěn nebo jiných konstrukcí. ErectaStep se velmi snadno montuje, ale lze jej také demontovat pro jiné účely. Všechny schody a pracovní plošiny splňují požadavky OSHA a mají evropské bezpečnostní certifikáty.

Univerzální bezpečnostní brána Díky univerzálním bezpečnostním branám YellowGate budou pracovní schody, plošiny a klecové žebříky ještě bezpečnější. Univerzální křídlová brána YellowGate s nastavitelnou šířkou od 41,0 do 91,4 cm nabízí největší variabilní otevírání ze všech křídlových bran na trhu. Chcete-li zvolit šířku, jednoduše posuňte bránu na požadovanou šířku a utáhněte nastavovací šrouby na horní a spodní kolejnici. Během chvilky a bez nutnosti měření získá váš projekt skvělé řešení ochrany proti pádu. Použití průmyslových pracovních schodů a pracovních plošinModulární komponenty ErectaStep a univerzální kyvná brána YellowGate šetří spoustu času a nákladů. Schody a plošiny lze totiž smontovat během jediného dne. Průmyslové pracovní schody a pracovní plošiny jsou tak vhodné nejen pro stavebnictví nebo průmysl, ale lze je dobře využít i při údržbě. Kombinace systémů ErectaStep a YellowGate je také ideálním řešením pro střechy. Hliníkový konstrukční systém of je totiž ideálním řešením pro těžko přístupné střechy, kde může být problémem svařování a nadměrná hmotnost.

Osobní rada od odborníka?

Bezpečnostní produkty od Nedelka

Vysoká kvalita

Ve všem, co děláme, je pro nás kvalita nejvyšší prioritou. A to ne jen včera, ale už po dobu 65 let!

Uživatelsky přívětivé

Naše výrobky přispívají k efektivnějším a bezpečnějším pracovním procesům našich zákazníků. Pokud třeba, mohou Vám odborní specialisté poskytnout školení na  produkty, které Vám zajímají.

Spolehlivý a robustní

Naše spolehlivost je v našich kvalitních produktech a znalých odbornících, kteří vynaloží veškeré úsilí na vyřešení Vašeho problému.

Dle platných norem

Nedelko znamená kvalitu a spolehlivost. Proto považujeme za důležité, aby všechny naše výrobky byly v souladu s platnými právními předpisy a normami.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech