Veřejné LED osvětlení

Společnost Prolumia představuje LED technologii nové generace pro průmyslové a městské moderní aplikace... důraz je zde kladen na úsporu energie, udržitelnost a bezpečnost. Komplexní balíček se skládá z různých modelů a verzí. LED svítidla jsou široce použitelná. Například pro osvětlení pěších a cyklistických stezek, přístupů do sousedství, průjezdních a krajských silnic. Lze je použít i pro osvětlení parkovišť, obchodních prostor a okolí budov.

Všechny kategorie

Realizace projektu

Trh s veřejným osvětlením se mění. Částečně díky energetické dohodě SER se pozornost přesunula na udržitelnost a snižování emisí CO2. Za tímto účelem již bylo vyvinuto mnoho inovativních řešení, jako je (dynamické) stmívání nebo dokonce vypínání osvětlení. Zde je třeba stále více specifických znalostí, aby bylo možné učinit správná rozhodnutí, aniž by byla zanedbána sociální a/nebo dopravní bezpečnost. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu s veřejným osvětlením je Nedelko jasnou stranou, která zodpovědně vyřeší všechny vaše problémy s LED. v září 2013 uzavřelo více než 40 organizací dohodu o energii pro udržitelný růst. Energetická dohoda obsahuje dohody o úsporách energie, čistých technologiích a klimatické politice. Energetická dohoda obsahuje také cíle pro veřejné osvětlení (OVL).

V roce 2020 musí být 40 % veřejného osvětlení energeticky účinné a vybavené inteligentním řízením spotřeby energie, aby byl splněn cíl ušetřit 20 % (v roce 2020), resp. 50 % (v roce 2030) energie. Mezitím jsme ve spolupráci s několika obcemi realizovali úspěšné projekty, které vedly nejen ke snížení spotřeby energie o 70 %, ale také přispěly k většímu světelnému komfortu a zvýšení bezpečnosti provozu. Základem těchto úspěšných projektů byla dobrá inventarizace, respektování stávající situace a důkladný plán osvětlení.

Osobní poradenství od specialisty?

Poskytneme vám nezávazné odborné poradenství a zjistíme vaše přání. Navštivte náš showroom v Barendrechtu po předchozí domluvě. Rádi vás navštívíme i na místě.

Dynamické osvětlení od Nedelka

Tolik světla kolik potřeba

Díky správnému inteligentnímu ovládání můžete uživateli poskytnout světlo podle potřeby, což vede k vysokým úsporám energie. Zapněte jej, je-li to zapotřebí, nebo pokud je to možné, ztlumte.

Absolutní kontrola

IOT umožňuje online kontrolu a monitorování osvětlení   pomocí nejen počítače, ale dokonce i pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Naše péče

S více než desetiletou zkušeností a vlastním technickým servisem Vám rádi pomůžeme zvolit to nejlepší řešení. Samozřejmě si sami určíte, do jaké míry Vám máme být nápomocni.

Flexibilita

Díky efektivnímu využití naší logistické síly a montáže vlastními odborníky jsme schopni velmi rychle dodat velké množství produktů.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech