LED osvětlení linek

Každé prostředí vyžaduje jiné vlastnosti osvětlení. Řadová svítidla Prolumia LED lze integrovat do jakéhokoli designu a jejich instalace je mimořádně rychlá a snadná. Díky rozsáhlé nabídce vysoce kvalitních LED pásků a modulárních systémů liniového osvětlení není žádná konfigurace nemožná. LED pásky jsou například k dispozici v různých barvách světla a s dokončovacími profily. V závislosti na oblasti použití jsou LED pásky k dispozici také v různých stupních krytí IP. Máte potíže s konfigurací? Pak použijte náš konfigurátor LED pásků.

Všechny kategorie

Osobní rada od odborníka?

Poskytneme vám nezávazné odborné poradenství a zjistíme vaše přání. Navštivte náš showroom v Barendrechtu po předchozí domluvě. Rádi vás navštívíme i na místě.

Osvětlení společnosti Nedelko

Advies op maat

Met de ruim aanwezige kennis en de vooruitstrevende doelstellingen van onze ledspecialisten kunnen wij de productontwikkelingen aanpassen op jou specifieke behoeften.

Uit voorraad leverbaar

Wij hebben een groot aantal producten op voorraad in ons distributiecentrum. Deze producten kunnen wij dan ook extra snel bij jou leveren!

Breed assortiment

Het verlichtingspakket van Prolumia staat garant voor een totaalassortiment hoogwaardige ledverlichting welke een invulling kan geven aan elke verlichtingswens.

Relux lichtberekeningen

Bij wens kunnen wij professionele lichtberekeningen verzorgen. Zowel voor LED binnen- als buitenverlichting beschikken wij over de nodige kennis en software.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech