Konektory

Existují spojky pro širokou škálu aplikací a oblastí použití. Nabídka zahrnuje řadu konektorů Ex, průmyslových, modulárních a D-sub od značek Amphenol, Glenair, Marechal, Toughcon a Inotec. Konektory splňují normy platné v různých průmyslových odvětvích a v případě potřeby jsou opatřeny certifikáty. Sortiment zahrnuje také kabelové soubory, které lze rovněž přizpůsobit v malých sériích.

Konektory pro náročné aplikace Konektory, které Nedelko nabízí, například od značek Krott a Marechal, jsou vysoce kvalitní a vhodné pro nejnáročnější průmyslové aplikace. Vzpomeňte si na prostředí od lodí k pobřeží, ale také na petrochemický průmysl a dokonce i na prostředí Ex. Konektory Inotec jsou speciálně vyrobeny pro síťové aplikace v náročných podmínkách. Zejména pro svařovací stroje, robotiku a stavební jeřáby jsou určeny konektory Toughcon.

Kruhový konektor Kruhové konektory, nazývané také kruhový konektor, se používají ve všech myslitelných odvětvích profesionální a průmyslové elektroniky. Kruhový konektor je k dispozici pro testovací a měřicí zařízení, datové toky, napěťové kabely pro slaboproud nebo silnoproud nebo pro přenos plynu či kapaliny. Ať už se jedná o aplikace ve zdravotnictví nebo vojenství, ve zpracovatelském průmyslu, na rostoucím trhu s obnovitelnými zdroji energie, v těžkém průmyslu nebo v testovacích a měřicích systémech; Nedelko má odpovídající konektor. V souladu s požadavky na použití a platnými normami na trhu nabízíme konektory s krytím IP50 až IP69K, konektory odolávající agresivním látkám nebo speciální uzamykání, jako je snap-in, push-pull nebo brake-away. Samozřejmostí je přísné dodržování všech platných norem v různých oblastech, jako jsou certifikace UL, SCA, VDE, IEC, DIN nebo MIL.

Osobní rada od specialisty?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám k dispozici s profesionálním poradenstvím.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech