Stahovací pásky

Kabelové pásky ABB, Band-It, Elematic a Pro-Install bezpečně drží kabely, vodiče nebo trubky pohromadě. Sortiment kabelových stahovacích pásků již netvoří pouze Ty-Rap® - původně od Thomas & Betts, nyní od ABB - ale široká škála kabelových stahovacích pásků, které lze použít pro nejrůznější účely. Vázací pásky z plastu s kovovým uzávěrem, vázací pásky vyrobené výhradně z plastu a kovové vázací pásky používané především pro náročné (průmyslové) aplikace. Sortiment zahrnuje také detekovatelné provedení.

Kabelová stahovací páska Kabelová stahovací páska je praktický nástroj pro svazování kabelů, šňůr, vodičů, trubek a hadic. Bez ohledu na to, jak je kabelová stahovací páska malá, hraje při správě kabelů velkou a důležitou roli. Její cena je relativně nízká, snadno se používá a možnosti jejího využití jsou nekonečné. kabelová stahovací páska, nazývaná také kabelová stahovací páska, stahovací páska, ty-rap (nebo tyrap), tiewrap (nebo tie wrap či tie-wrap), coissonova páska nebo vázací páska, je podlouhlý pásek s otvorem nebo okem na jedné straně a s žebrovaným povrchem na druhé straně. Otvor má malý osten. Po zasunutí špičatého konce lze pásek utáhnout. Kvůli ostnu však nelze konec stáhnout zpět; smyčku lze pouze utáhnout. Pokud chcete stahovací pásku utáhnout na správnou sílu, použijte kleště. Pokud přesto chcete stahovací pásku uvolnit, je třeba ji přestřihnout nebo rozříznout.detekovatelná stahovací páskaNedelko dodává rozsáhlou řadu detekovatelných stahovacích pásků od společnosti Elematic. Tyto speciální kabelové stahovací pásky lze identifikovat pomocí detektorů kovů, rentgenových zařízení a vizuální kontrolou. Tyto kabelové stahovací pásky jsou velmi vhodné pro použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a také v dalších odvětvích citlivých na kontaminaci, kde se používají detekční zařízení.

Detekovatelné výrobky zajišťují, že lze zabránit rizikům týkajícím se kontaminace cizorodými látkami ve výrobních systémech. Tímto způsobem pomáhají společnostem dodržovat zásady HACCP v potravinářském průmyslu, směrnice GMP ve farmaceutickém odvětví a obecné normy ISO 9000. Nerezová kabelová stahovací páska vs. plastová kabelová stahovací páskaKabelová stahovací páska z nerezové oceli se používá ke spojování kabelů, vodičů a dalších materiálů, a to i za velmi extrémních podmínek. Je to proto, že ocelové kabelové stahovací pásky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou odolné vůči korozi, záření, extrémně nízkým i extrémně vysokým teplotám a agresivním chemickým sloučeninám. Nerezová kabelová vazba má také vysokou pevnost v tahu. To je ideální pro průmyslové aplikace, jako je (petro)chemický průmysl, potravinářský průmysl, stavba lodí, doprava, pobřeží a mnoho dalších drsných prostředí. Plastová kabelová stahovací páska se také používá ke spojování vodičů, kabelů, šňůr a dalších materiálů, ale používá se hlavně pro elektrické kabely, protože plast nevede vodu. Existují také kabelové stahovací pásky na suchý zip, například páska ONE-WRAP® značky VELCRO®. Ty jsou sice dražší než standardní kabelové pásky, ale lze je použít opakovaně, takže kabelové pásky na suchý zip jsou odolné.

Osobní rada od specialisty?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám k dispozici s profesionálním poradenstvím.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech