Hmoždinky a šrouby

S řadou hmoždinek a nástěnných kotev Elematic lze materiály bezpečně a profesionálně upevnit na jakýkoli typ stěny. K dispozici jsou hmoždinky pro betonové, kamenné a pórobetonové/plynem vyztužené stěny. K dispozici je také řešení pro duté stěny ze sádrokartonu a jiných deskových materiálů. Jedinečným produktem v sortimentu je inovativní univerzální dvousložková hmoždinka Bluefix, která se optimálně osvědčí v jakémkoli základním materiálu.

Zástrčky Zástrčka se používá k připevnění předmětu k nepružnému materiálu. Zátka se vkládá do předem připraveného otvoru, který má v nepružném materiálu přesně odpovídající velikost. K definitivnímu spojení se často používá šroub. Po zašroubování šroubu se zátka roztáhne, v důsledku čehož se v otvoru sevře.univerzální zátkyExistují různé typy podkladů, například porézní, velmi tvrdé, měkké, zcela nové nebo poněkud drobivé podklady. Chcete na tyto povrchy něco připevnit? Pak budete brzy potřebovat hmoždinky. Pro každý typ povrchu potřebujete jiný typ hmoždinky. Existují standardní hmoždinky do betonu nebo zdiva, ale také duté hmoždinky do stěnových desek nebo sádrokartonu. Společnost Nedelko má širokou nabídku univerzálních hmoždinek, které jsou vhodné prakticky pro jakýkoli podklad. V betonu a pevném kameni se hmoždinka sama upne, zatímco ve stěnových deskách a děrovaných cihlách se hmoždinka sama zauzluje. Hmoždinky Elematic BLUEFIXElematic BLUEFIX je první plastová hmoždinka složená ze dvou různých plastových komponentů. Tato silná inovace je vhodná mimo jiné zejména pro (plyno)beton, cihly, sádrokarton a různé druhy zdiva. Pro všechny tyto situace od nynějška používáte pouze hmoždinky BLUEFIX!

Při šroubování zajišťují antirotační lamely nejlepší přilnavost k materiálu. Jedinečný dynamický límec zabraňuje poškození sádrokartonu a zajišťuje hladký povrch. Speciální konstrukce a struktura vytváří dokonalý uzel v situacích s dutými stěnami. BLUEFIX je první univerzální vysoce kvalitní hmoždinka, testovaná v kritických a seizmických podmínkách. Stěnová kotva TriderHledáte účinnou a spolehlivou stěnovou kotvu, která je navíc vhodná pro duté i pevné podklady? Pak zvolte Elematic Trider; alternativu k chemickým nástěnným kotvám. Díky své jedinečné roztažnosti a pružnosti Trider unese velká zatížení na různých stavebních materiálech a zajistí účinné a spolehlivé kotvení. Trider od společnosti Elematic je jedinečná kotva do zdi. Jeho ocelové rozpěrné těleso se účinně rozpíná ve třech směrech. Použití kotvy Trider je bezpečné, protože speciální polohovací hrana zabraňuje příliš hlubokému zasunutí kotvy do podkladových materiálů a přispívá ?k lepší povrchové úpravě. Také inovativní ochrana proti prachu chrání metrický závit a zajišťuje efektivní a rychlou instalaci nástěnné kotvy.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech