Suché zipy

Suché zipy značky VELCRO® chytře a bezpečně svazují kabely, šňůry a vodiče. Značka vyvíjí háčky a smyčky pro obrovské množství průmyslových aplikací. Používá se v textilním průmyslu, ale má i další (průmyslové) aplikace... například při zpracování datových a telekomunikačních kabelů. Zde je svazkování pomocí háčkových a smyčkových spojovacích prvků povinné, aby se zabránilo zachycení kabelu. Kabelová vazba je pevná, opakovaně použitelná, snadno nastavitelná a zajišťuje, aby nedošlo k poškození kabelů.

Suchý zip

Suchý zip jako kabelová vazba Suchý zip se skládá ze dvou vrstev. Jedna vrstva má háčky a druhá vrstva má smyčky. Když se tyto dvě vrstvy položí proti sobě, háčky se zaháknou do smyček. Takto suchý zip zůstává na svém místě. Teprve při použití větší síly se háčky opět uvolní, což způsobí trhavý zvuk. Protože se háčky ohnou zpět do původního stavu, lze suchý zip používat častěji. Z tohoto důvodu lze suchý zip velmi dobře použít při vedení kabelů jako kabelovou vazbu. Usnadňuje to přidávání kabelů do svazku nebo jejich odstraňování v případě potřeby.

Pevnost suchého zipu Dobrý kus suchého zipu má přibližně 88 háčků na cm2. Čím více háčků na cm2 , tím je spojovací materiál pevnější. Spojovací materiál však nemá co do činění pouze s počtem háčků na cm2. Záleží také na velikosti kusu suchého zipu a na tom, jak dobře je suchý zip přitisknutý. Čím lépe jsou smyčky zapuštěny do háčků, tím je spojení pevnější. Záleží také na tom, jak jsou suché zipy položeny na sebe. Pokud se jedná o zakřivený nebo pružný spoj, bude méně pevný než na pevném povrchu. Aplikace spojovacích prvkůVELCRO® vyvíjí spojovací prvky pro obrovské množství aplikací. Spojovací prvky s háčky a smyčkami jsou opakovaně použitelné, snadno se znovu připevňují a snižují výrobní čas, náklady na materiál a pracovní dobu. Suchý zip lze použít nejen pro vedení kabelů, ale také pro upevnění solárních panelů, pro použití ve zdravotnictví nebo v automobilovém průmyslu. Ať už se jedná o jakoukoli aplikaci, suché zipy jsou vysoce kvalitní a poskytují výkonné upevnění a velkou flexibilitu designu.

Osobní rada od odborníka?

Produktoví specialisté společnosti Nedelko disponují rozsáhlými technickými znalostmi a jsou vám připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Instalační materál od Nedelka

Široká nabídka

Široký sortiment více než 50 000 produktů. Nedelko nabízí širokou nabídku produktů, které mohou být také přizpůsobeny Vašim specifickým požadavkům.

Naši odborníci

Máme zkušené odborníky, kteří mají vždy aktuální znalosti nejnovějšího vývoje v oboru.

Skladové zásoby

V našem distribučním centru máme k dispozici velké množství produktů. Tyto výrobky Vám tedy mohou být obratem doručeny!

Naše cena

Díky tomu, že nakupujeme naše výrobky hromadně, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší ceny.

Přihlaste se k odběru Přihlaste se k odběru našich novinek

Sledujte aktuální informace o akcích a trendech