Smartflux

V rámci celkového konceptu SmartFlux vám pomůžeme vyplnit téměř všechny vaše požadavky a cíle týkající se instalace osvětlení a monitorování v reálném čase. Naší hlavní prioritou je usnadnění používání, proto vám nabízíme výběr požadovaných služeb dle vašich potřeb.

Telemanagement pro každý světelný bod

Tým SmartFlux má více než 20 let zkušeností s vývojem, instalací a implementací dynamických systémů osvětlení. Naše inteligentní systémy vzdáleného řízení jsou plně modulární a mohou být použity v mnoha aplikacích, jako jsou silnice a dálnice, cyklostezky, parkoviště, rekreační oblasti, přístavy, terminály, sklady a stanice. Všechny naše produkty lze ovládat online prostřednictvím bezdrátové sítě ZigBee nebo prostřednictvím připojení WiFi. Náš software vám poskytne jakýkoli pohled, který si přejete, a umožní vám mít plnou kontrolu nad vaší instalací. Systém lze snadno rozšířit mnoha senzory nebo detektory. Svítidla vzájemně komunikují a zajišťují správné osvětlení.

Smart Control

Náš nově vyvinutý software pro správu systému Smart Control poskytuje našim zákazníkům kontrolu nad osvětlením v kombinaci s našimi produkty. Inteligentní řízení umožňuje komunikovat, sledovat a spravovat svůj vlastní systém. Pomocí živého připojení prostřednictvím našeho webového softwaru můžete lépe spravovat všechna nastavení, např. různá nastavení stmívání. Uživatelé mohou přistupovat k platformě z jakékoli části světa pomocí uživatelského jména a hesla bez instalace softwaru.  Jinými  slovy, Smart Control vám dává plnou kontrolu nad vaším osvětlením!

Smartflux
Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Potřebujete pomoct?

Kontaktujte jednoho z našich specialistů

Volat +420 222 563 003
Objednejte si Objednávka

Obdobná produktová řada

Zaregistrujte se nyní k zasílání Newsletteru

Buďte informováni o akcích a novinkách

Vhodné oblasti použití