Vyhledat produkt

Q3_13_Brady_-30%

Získejte libovolnou tiskárnu BRADY od NEDELKO o 30% výhodněji

Společnost NEDELKO založená roku 1953 je autorizovaným distributorem průmyslových tiskáren a spotřebního materiálu BRADY. Náš tým získal za léta činnosti v oboru rozsáhlé technické know-how a jsme připraveni poradit vám ve všech otázkách ohledně tisku a průmyslového značení.

V souvislosti s konáním veletrhu FORELECTRON, který se koná 19. až 21. Listopadu 2013 ve výstavních prostorách PVA Letňany (expozici společnosti NEDELKO naleznete v hale 3, stánku 3B20) nabízíme všem zájemcům možnost získat libovolnou stolní či přenosnou tiskárnu BRADY se slevou 30%.

Tato nabídka je platná od 1.11. do 31.12.2013 pro všechny typy tiskáren BRADY.

Pro využití této nabídky nás kontaktujte ještě dnes na Info@nedelkosro.cz nebo +420 607 077 797

Proč NEDELKO?
- Nejvýhodnější ceny tiskáren i spotřebního materiálu BRADY na českém trhu
- Dodání do 3 dnů u položek skladem
- Bezplatné zapůjčení náhradní tiskárny v případě poruchy stávajícího stroje
- Možnost odkoupení starší tiskárny BRADY či jiné značky

Proč BRADY?
- Jednička na trhu
- Nízké provozní náklady
- Široká nabídka materiálů pro každou situaci a použití

Navštivte expozici společnosti NEDELKO na veletrhu FORELECTRON, který se koná 19. až 21. Listopadu 2013 ve výstavních prostorách PVA Letňany. Naše expozice bude umístěna v hale 3, stánku 3B20.

Veletrh FORELECTRON je místem setkání odborníků z oboru elektrotechniky, elektroniky, energetiky a automatizace a současně představí novinky a trendy v těchto oblastech. Součástí veletrhu je odborný doprovodný program na aktuální témata daného oboru.

Předvedeme zde aktuální nabídku přenosných i stolních tiskáren značky BRADY pro oblast průmyslového označování a tisku, určených pro nasazení v oblasti elektrovýroby nebo elektroinstalace, pro budování, provoz a opravy telekomunikací a datových sítí, pro oblast utilit nebo pro provozy obsahující nebezpečné látky a pro výrobní sektor jako takový.

Těšíme se s vámi na viděnou